Yazılar

Kepenk Sıkışması Nasıl Tamir Edilir?

KEPENK SIKIŞMASI NASIL TAMİR EDİLİR?

Kepenk sıkışması kepenk’in hareketli parçaları arasında yer alan kepenk paleti hareket edemez hale geldiği zaman bu arıza kepenk sıkışması olarak adlandırılır.

Kepenk sıkışması arızası kepenk paleti aşağıya inmiyor yada yukarıya doğru kalkmıyor ise kesinlikle kepenk servisi müdahalesiyle kepenk arızası tamir edilmelidir. Kepenk sıkışması çok fazla masraf açan bir arıza değildir fakat kepenk sıkışması kepenk çalışmaması durumunda kepenk’e yapılacak tecrübesiz ve bilinçsiz müdahaleler otomatik kepenk’in sağlam çalışan kepenk aksesuarlarına zarar verir ve otomatik kepenk‘de daha fazla kepenk parçaları arza yapar ve bu arızalı parçalar yenisi ile sağlam ve Orijinal otomatik kepenk yedek parçaları ile değişmesi gerekir. Otomatik kepenk‘de arızalı her parça ve arızalı kepenk parçalarının yenilenmesi kepenk servisi maliyetini artırır. Kepenk sıkışması olduğunda arızalı kepenk’inizi tecrübeli sertifikalı deneyimli ustalarımızla ucuza tamir ettirebilirsiniz. Eğer kepenk’inizde sıkışma olursa anormal bir şekilde yüksek ses çıkarıyor yada otomatik kepenk takıla takıla duraklayarak çalışıyorsa hemen acil otomatik kepenk servisi hattımız 0544 532 4204 numaralı acil kepenk servisi ekibimizi arayın.

Firmamızın kullanmış olduğu otomatik kepenk yedek parçaları 2 yıl garantilidir. Servis ekibimiz yapmış olduğu kepenk servis hizmetlerinin tamamını kayıt altında tutar ve garantili yedek parçaların takibini yapar. Firmamız aylık ve yıllık otomatik kepenk bakımı hizmeti veriyor ve kullanmakta olduğunuz otomatik kepenk’ler arıza yapmadan ve yıpranmadan sizi ve özel mülklerinizi uzun yıllar hiç arıza yapmadan güvende tutmaya devam ediyor. Firmamızdan bakım sözleşmesi yaparak siz kepenk’lerinizi koruyun kepenk’lerinizde sizi uzun yıllar arızasız korumaya ve sorunsuz çalışmaya devam etsin. Otomatik kepenkler hakkında teknik destek almak için ve bakım sözleşmesi yapmak için hemen bizi arayın

0544 532 42 04 Otomatik kepenk tamir ve destek ekibi haftanın yedi günü günün yirmi dört saati kesintisiz ve acil olarak otomatik kepenk servisi bir telefonla servis kapınızda.

Otomatik Kepenk Nedir?

OTOMATİK KEPENK NEDİR ?

Teknoloji nin her yeni gün hayatımızda daha çok yer kaplamasıyla birlikte internet ve bilgisayar biz tüketicilerin neredeyse tüm iş kollarındaki ürün ve ürünler hakkındaki merak edilen soruların cevaplarını bulabilmemiz de bize cevap anahtarı olmuştur.

Ames Panjur Firması olarak hem mesleğimize hemde kıymetli müşterimize verdiğimiz önem ve değerden ötürü kepenk ve panjur hakkındaki kafanızdaki sorulara en doğru cevapları verebilmek için her daim yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Otomatik kepenk nedir? Sorusu nu da yanıtlayalım.

Otomatik kepenk, elektrik motoru kuvveti ile dikme kanalları arasında dikey olarak hareket eden ve rulo şeklinde sarmal toplanan, asıl amacı güvenlikli kapama olan hareketli kapı çeşididir. Otomatik kepenk hareket komutunu kumanda alıcı kartı ile hareket sinyali gönderen verici yani uzaktan kumanda ile veyahut buton tuşları ile verilen komuta göre hareket eder. Otomatik kepenk güncel teknolojilerle geliştirilerek tam otomatik olarak üretilmektedir. Otomatik kepenkler yeni model elektronik sistemlerle opsiyonel olarak ekstra özellikler eklenerek otomatik kepenklerin özellikleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda artırılabilmektedir. Otomatik kepenk imalatı günümüzde en çok çelik otomatik kepenk, alüminyum otomatik kepenk, galvaniz otomatik kepenk olarak yaygın şekilde üretilmektedir. Otomatik kepenk kapatıp güvende tutmak istediğiniz her alanı her türlü dış etkenlerden ve izinsiz girişlerden korur.

Otomatik kepenk nedir sorusunu siz kıymetli müşterilerimizin soru ve önerileri doğrultusunda otomatik kepenk nedir sorusunu cevaplandırdık.

Otomatik kepenk sistemleri hakkında aklınıza takılan tüm sorular için

0544 532 42 04
0212 564 08 74

numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Portföy Ögeleri