Yazılar

Kepenk Tamiri

Kepenk Tamiri, Kepenk Tamir ve Servisi, İstanbul Otomatik Kepenk Servisi, Kepenk Tamiri Fiyatları

Kepenk Tamiri

Kepenk tamiri servis hizmetinin doğru olarak yapılabilmesi için öncelikle arızanın ve kaynağının tespit edilmesi önemlidir. Aksi taktirde yapılan parça değişimi sonrasında arıza tekrarlama riski yüksektir. Bu  yüzden kepenk tamiri işlemi yapılmadan önce arızanın alanında uzman teknik personeller tarafından incelenmesi ve tespit edilmesi çok önemlidir. AMES Panjur ve Kepenk Tamir Servisi olarak 10 yılı aşan süredir verdiğimiz hizmetler ve edindiğimiz tecrübeler ile kepenk arızalarına en hızlı şekilde müdahale ediyor ve arıza tespit işlemini gerçekleştiriyoruz. Sonrasında orijinal ve garantili yedek parça kullanarak kepenk tamiri hizmetini en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

  • Kepenk Arıza Tespit

  • Kepenk Tamiri

  • Kepenk Tamir ve Servisi

  • Kepenk Tamiri İstanbul Anadolu Yakası

  • Kepenk Tamiri İstanbul Avrupa Yakası

  • Kepenk Motoru Değişimi

  • Kepenk Servisi

Kepenk Tamir ve Servisi hizmeti almak için 0544 532 42 04 numaralı telefonlardan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz!

Kepenk Tamir ve Servisi

Kepenk Tamir ve Servisi

İstanbul Kepenk Tamiri ve Servisi

Kepenk Sıkışması problemleri ve çözümü için kepenk sıkışması nasıl tamir edilir başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kepenk Tamiri Fiyatları

Kepenk tamiri fiyatları servis hizmeti verilecek olan kepenk boyutuna, kullanılacak olan yedek parçalara ve verilen hizmet süresine göre farklılıklar göstermekle birlikte oluşan arızanın boyutuna göre 150TL ile 750TL arasında değişebilmektedir. Kepenk motoru değişimlerinde bu fiyatlar artabilmektedir. En hızlı ve kaliteli kepenk tamiri servis hizmetini en uygun fiyatlarla almak için mutlaka bizi arayın

0544 532 42 04

Otomatik Kepenk Fiyat Listesi 2019

Otomatik Kepenk Fiyat Listesi 2019, En güncel Otomatik Kepenk Fiyatları

Otomatik kepenk fiyatları, kepenk imalatında kullanılan malzemeye, kepenk ile kapatılacak alanın m2 büyüklüğüne, kullanılacak olan ağırlığa uygun motor gücüne ve diğer malzemelerin kalitesine göre bir çok farklılıklar gösterebilmektedir. AMES Panjur ve kepenk servisi olarak ürettiğimiz ve montajını yaptığımız otomatik kepenk sistemlerinde kullanılan parçalar minimum 2 yıl garantilidir.

200×300 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 330,00€ + KDV

200×350 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 375,00€ + KDV

300×300 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 495,00€ + KDV

300×350 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 560,00€ + KDV

300×400 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 640,00€ + KDV

400×300 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 640,00€ + KDV

400×350 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 740,00€ + KDV

400×400 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 850,00€ + KDV

500×300 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 800,00€ + KDV

500×350 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 923,00€ + KDV

500×400 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 995,00€ + KDV

-Yukarıdaki otomatik kepenk fiyatlarına Otomatik Galvaniz Sarmal Tip Kepenk 2 Kumanda, kumanda kontrol ünitesi, ( manuel açıp kapanabilme özelliği ) redüktörlü kepenk motoru ve diğer tüm montaj ekipmanları dahildir.

-Standart palet genişliği 80mm galvaniz kalınlığı 0.8mm’dir. İstenilen boyutlarda ve kalınlıkla özel üretim yapılabilmektedir.

-Tüm RAL kodlarına sahip renklere boyanabilir.

-Kepenk paletleri isteğe göre düz, mikro delikli ve bombeli olarak üretilebilmektedir.

*İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki tüm ilçelere teslimat, montaj dahil hazır çalışır halde teslim fiyatıdır.

-Tüm Türkiye’ye kargo ile gönderilim yapılabilir. İstanbul dışındaki illerde Kargo ve montaj ücreti alıcıya aittir.

Özel siparişleriniz ve İstanbul dışındaki iller için teslimat ve montaj fiyatı almak için 0544 532 42 04 numaralı telefondan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Çelik ve Alüminyum malzeme kullanılarak üretilen Sarmal Tip otomatik kepenk fiyatları ortalama olarak 1500TL gibi rakamlardan başlayarak kepenk büyüklüğüne göre 3500TL ve daha üzerine çıkabilmektedir. Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılacak olan merkezi kilit sistemi, emniyet sensörleri ve kesintisiz güç kaynağı gibi diğer malzemeler ekstra olarak fiyatlandırılmaktadır. Eğer elinizde kepenk yapılacak olan alana ait ölçüler var ise 0544 532 42 04 numaralı telefonu arayarak yada WhatsApp üzerinden bilgileri bize göndererek otomatik kepenk fiyat teklifi alabilirsiniz.

AMES Panjur ve Kepenk servisi olarak müşterilerimize kaliteli hizmet ve ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Otomatik Kepenk Fiyat Listesi ve Otomatik Kepenk Fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi ve teklif almak için

0544 532 42 04 numaralı telefondan bizleri arayabilir yada WhatsApp uygulaması üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Otomatik Kepenk Nedir?

OTOMATİK KEPENK NEDİR ?

Teknoloji nin her yeni gün hayatımızda daha çok yer kaplamasıyla birlikte internet ve bilgisayar biz tüketicilerin neredeyse tüm iş kollarındaki ürün ve ürünler hakkındaki merak edilen soruların cevaplarını bulabilmemiz de bize cevap anahtarı olmuştur.

Ames Panjur Firması olarak hem mesleğimize hemde kıymetli müşterimize verdiğimiz önem ve değerden ötürü kepenk ve panjur hakkındaki kafanızdaki sorulara en doğru cevapları verebilmek için her daim yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Otomatik kepenk nedir? Sorusu nu da yanıtlayalım.

Otomatik kepenk, elektrik motoru kuvveti ile dikme kanalları arasında dikey olarak hareket eden ve rulo şeklinde sarmal toplanan, asıl amacı güvenlikli kapama olan hareketli kapı çeşididir. Otomatik kepenk hareket komutunu kumanda alıcı kartı ile hareket sinyali gönderen verici yani uzaktan kumanda ile veyahut buton tuşları ile verilen komuta göre hareket eder. Otomatik kepenk güncel teknolojilerle geliştirilerek tam otomatik olarak üretilmektedir. Otomatik kepenkler yeni model elektronik sistemlerle opsiyonel olarak ekstra özellikler eklenerek otomatik kepenklerin özellikleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda artırılabilmektedir. Otomatik kepenk imalatı günümüzde en çok çelik otomatik kepenk, alüminyum otomatik kepenk, galvaniz otomatik kepenk olarak yaygın şekilde üretilmektedir. Otomatik kepenk kapatıp güvende tutmak istediğiniz her alanı her türlü dış etkenlerden ve izinsiz girişlerden korur.

Otomatik kepenk nedir sorusunu siz kıymetli müşterilerimizin soru ve önerileri doğrultusunda otomatik kepenk nedir sorusunu cevaplandırdık.

Otomatik kepenk sistemleri hakkında aklınıza takılan tüm sorular için

0544 532 42 04
0212 564 08 74

numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.