Kepenk Tamiri

Kepenk Tamiri

Kepenkler otomatik kepenk ve manüel kepenk olmak üzere iki çeşide ayrılır. İş yerlerinizde, otoparklarınızda, bahçenizde ya da evinizin belirli kısımlarında kullanabileceğiniz kepenkler zamanla yıpranır ve bozulabilir. Özellikle yağmur sularından ya da biriken tozlardan dolayı bozulabilen mekanizma, sizleri oldukça zor duruma sokabilir. Çünkü mekanizması bozulan bir kepenk açık kalır ve kilitlemek istediğiniz alanı korumakta zorlanabilirsiniz. İstanbul gibi tehlikeli bir ilde yaşarken kepenklerinizin bozulması hırsızlara açık davetiye bırakabilir. Para kazandığımız ya da mal varlıklarımızı korumaya çalıştığımız yerlerin güvenliğini sağlamak için Kepenk Tamiri yaptırmanız gerekmektedir. İstediğiniz zaman istediğiniz vakitte ulaşabileceğiniz iş yerimiz sayesinde, istediğiniz alanların güvenliğini korumaya devam edebilirsiniz. En kısa zamanda işinde uzman ekibimizi sizlere yönlendirerek, hızlı ve kalıcı bir hizmet almanızı sağlayabiliriz.

Hırsızlara Açık Kapı Bırakmayın

Kepenkler istediğiniz alanı yağmurlara, karlara, çamurlara karşı koruduğu gibi hırsızlara karşı da tam koruma sağlar. Kaliteli malzemeden üretilen bir kepenk, patlayıcı maddelere ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır ve bu sayede İstanbul gibi tehlikeli bir ilde iş yerlerinizi ya da değerli eşyalarınızın olduğu alanları korumanızı sağlar. Kepenklerinizde çeşitli sebepler yüzünden oluşabilecek arızalarda bizlere ulaşarak, Kepenk Tamiri işleminizi yaptırabilirsiniz. Böylece kötü niyetli kişilere fırsat tanımamış olursunuz.

Kepenk Tamirinin Önemi

Özellikle iş yerlerinde ve otoparklarda bulunan kepenkler gün içerisinde birden fazla kez açılıp kapandığı için bozulmalar yaşanabilir. Kimi zaman fazla kullanımdan kimi zamanda yağmur, çamur, kar gibi dış etkenlerden dolayı kepenklerinizin mekanizması hasar görebilir. Mekanizmanın bozulması ise kepenginizin açıksa kapanmasını, kapalıysa açılmasını engelleyen bir durumdur. Eğer açılmazsa işlerinizi halledemezsiniz ve zaman kaybı yaşarsınız. Fakat kepenginiz kapanmıyorsa kötü niyetli insanların, saldırısına uğrayabilirsiniz. Özellikle hırsızlar için savunmasız kalan iş yeriniz ya da bahçeniz, tehlike altına girecektir. Kepenk Tamirine ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda vakit gözetmeksizin bizleri arayabilir, profesyonel destek talep edebilirsiniz. Uzman ekibimiz hızlı ve kalıcı bir çözüm sunarak, sizleri kötü niyetli insanların zararlarından kurtarır.