Yazılar

Otomatik Kepenk Fiyat Listesi 2019

Otomatik Kepenk Fiyat Listesi 2019, En güncel Otomatik Kepenk Fiyatları

Otomatik kepenk fiyatları, kepenk imalatında kullanılan malzemeye, kepenk ile kapatılacak alanın m2 büyüklüğüne, kullanılacak olan ağırlığa uygun motor gücüne ve diğer malzemelerin kalitesine göre bir çok farklılıklar gösterebilmektedir. AMES Panjur ve kepenk servisi olarak ürettiğimiz ve montajını yaptığımız otomatik kepenk sistemlerinde kullanılan parçalar minimum 2 yıl garantilidir.

200×300 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 330,00€ + KDV

200×350 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 375,00€ + KDV

300×300 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 495,00€ + KDV

300×350 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 560,00€ + KDV

300×400 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 640,00€ + KDV

400×300 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 640,00€ + KDV

400×350 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 740,00€ + KDV

400×400 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 850,00€ + KDV

500×300 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 800,00€ + KDV

500×350 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 923,00€ + KDV

500×400 Otomatik Kepenk Fiyatı Montaj Dahil : 995,00€ + KDV

-Yukarıdaki otomatik kepenk fiyatlarına Otomatik Galvaniz Sarmal Tip Kepenk 2 Kumanda, kumanda kontrol ünitesi, ( manuel açıp kapanabilme özelliği ) redüktörlü kepenk motoru ve diğer tüm montaj ekipmanları dahildir.

-Standart palet genişliği 80mm galvaniz kalınlığı 0.8mm’dir. İstenilen boyutlarda ve kalınlıkla özel üretim yapılabilmektedir.

-Tüm RAL kodlarına sahip renklere boyanabilir.

-Kepenk paletleri isteğe göre düz, mikro delikli ve bombeli olarak üretilebilmektedir.

*İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki tüm ilçelere teslimat, montaj dahil hazır çalışır halde teslim fiyatıdır.

-Tüm Türkiye’ye kargo ile gönderilim yapılabilir. İstanbul dışındaki illerde Kargo ve montaj ücreti alıcıya aittir.

Özel siparişleriniz ve İstanbul dışındaki iller için teslimat ve montaj fiyatı almak için 0544 532 42 04 numaralı telefondan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Çelik ve Alüminyum malzeme kullanılarak üretilen Sarmal Tip otomatik kepenk fiyatları ortalama olarak 1500TL gibi rakamlardan başlayarak kepenk büyüklüğüne göre 3500TL ve daha üzerine çıkabilmektedir. Otomatik kepenk sistemlerinde kullanılacak olan merkezi kilit sistemi, emniyet sensörleri ve kesintisiz güç kaynağı gibi diğer malzemeler ekstra olarak fiyatlandırılmaktadır. Eğer elinizde kepenk yapılacak olan alana ait ölçüler var ise 0544 532 42 04 numaralı telefonu arayarak yada WhatsApp üzerinden bilgileri bize göndererek otomatik kepenk fiyat teklifi alabilirsiniz.

AMES Panjur ve Kepenk servisi olarak müşterilerimize kaliteli hizmet ve ürünleri en uygun fiyatlarla ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Otomatik Kepenk Fiyat Listesi ve Otomatik Kepenk Fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi ve teklif almak için

0544 532 42 04 numaralı telefondan bizleri arayabilir yada WhatsApp uygulaması üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Otomatik Kepenk Nedir?

OTOMATİK KEPENK NEDİR ?

Teknoloji nin her yeni gün hayatımızda daha çok yer kaplamasıyla birlikte internet ve bilgisayar biz tüketicilerin neredeyse tüm iş kollarındaki ürün ve ürünler hakkındaki merak edilen soruların cevaplarını bulabilmemiz de bize cevap anahtarı olmuştur.

Ames Panjur Firması olarak hem mesleğimize hemde kıymetli müşterimize verdiğimiz önem ve değerden ötürü kepenk ve panjur hakkındaki kafanızdaki sorulara en doğru cevapları verebilmek için her daim yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Otomatik kepenk nedir? Sorusu nu da yanıtlayalım.

Otomatik kepenk, elektrik motoru kuvveti ile dikme kanalları arasında dikey olarak hareket eden ve rulo şeklinde sarmal toplanan, asıl amacı güvenlikli kapama olan hareketli kapı çeşididir. Otomatik kepenk hareket komutunu kumanda alıcı kartı ile hareket sinyali gönderen verici yani uzaktan kumanda ile veyahut buton tuşları ile verilen komuta göre hareket eder. Otomatik kepenk güncel teknolojilerle geliştirilerek tam otomatik olarak üretilmektedir. Otomatik kepenkler yeni model elektronik sistemlerle opsiyonel olarak ekstra özellikler eklenerek otomatik kepenklerin özellikleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda artırılabilmektedir. Otomatik kepenk imalatı günümüzde en çok çelik otomatik kepenk, alüminyum otomatik kepenk, galvaniz otomatik kepenk olarak yaygın şekilde üretilmektedir. Otomatik kepenk kapatıp güvende tutmak istediğiniz her alanı her türlü dış etkenlerden ve izinsiz girişlerden korur.

Otomatik kepenk nedir sorusunu siz kıymetli müşterilerimizin soru ve önerileri doğrultusunda otomatik kepenk nedir sorusunu cevaplandırdık.

Otomatik kepenk sistemleri hakkında aklınıza takılan tüm sorular için

0544 532 42 04
0212 564 08 74

numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Fiyatları

Otomatik kepenk fiyatları, otomatik kepenk tamir fiyatları, otomatik kepenk m2 fiyatları ne kadar?

Otomatik kepenk fiyatları, montaj yapılacak alana, kepenkte kullanılacak olan malzemenin kalitesi ve çeşidine, harcanan işçiliğe göre farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle internet ortamında net bir fiyat belirtilmesi mümkün değildir. En uygun otomatik kepenk fiyatları için AMES Kepenk ve Panjur servisimiz ile irtibata geçtiğinizde yetkililerimiz ihtiyacınıza uygun otomatik kepenk sistemi konusunda sizlere detaylı bilgilendirme yapacak ve en uygun fiyatları sunacaklardır. Dilediğiniz taktirde otomatik kepenk fiyatı almak için ÜCRETSİZ KEŞİF hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Otomatik kepenk sistemlerinde 10 yılı aşan tecrübemiz ile İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında satış sonrasında da kepenk tamir, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman ekibimiz ile tüm kepenk arızalarına 7/24 acil müdahale ederek sorununuzu çözüyoruz.

Türkiye genelinde bir çok firmaya otomatik kepenk montaj ve tamir konusunda hizmet vermekte olan AMES Kepenk ve Panjur servisimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Garantili yedek parça, kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla 7/24 ihtiyacınız olduğu her an  müşterilerimizin yanındayız.

Piyasada bulunan bütün marka, Otomatik kepenk motoru, otomatik kepenk kumandası, otomatik kepenk güç kaynağı, otomatik kepenk alıcı kart ve diğer tüm yedek parçaları servisimizden garantili olarak en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Otomatik Kepenk Fiyatları ve ÜCRETSİZ KEŞİF talepleriniz için  0544 532 42 04 – 0212 564 08 74 numaralı telefonlardan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Portföy Ögeleri