Yazılar

Kepenk Sıkışması Nasıl Tamir Edilir?

KEPENK SIKIŞMASI NASIL TAMİR EDİLİR?

Kepenk sıkışması kepenk’in hareketli parçaları arasında yer alan kepenk paleti hareket edemez hale geldiği zaman bu arıza kepenk sıkışması olarak adlandırılır.

Kepenk sıkışması arızası kepenk paleti aşağıya inmiyor yada yukarıya doğru kalkmıyor ise kesinlikle kepenk servisi müdahalesiyle kepenk arızası tamir edilmelidir. Kepenk sıkışması çok fazla masraf açan bir arıza değildir fakat kepenk sıkışması kepenk çalışmaması durumunda kepenk’e yapılacak tecrübesiz ve bilinçsiz müdahaleler otomatik kepenk’in sağlam çalışan kepenk aksesuarlarına zarar verir ve otomatik kepenk‘de daha fazla kepenk parçaları arza yapar ve bu arızalı parçalar yenisi ile sağlam ve Orijinal otomatik kepenk yedek parçaları ile değişmesi gerekir. Otomatik kepenk‘de arızalı her parça ve arızalı kepenk parçalarının yenilenmesi kepenk servisi maliyetini artırır. Kepenk sıkışması olduğunda arızalı kepenk’inizi tecrübeli sertifikalı deneyimli ustalarımızla ucuza tamir ettirebilirsiniz. Eğer kepenk’inizde sıkışma olursa anormal bir şekilde yüksek ses çıkarıyor yada otomatik kepenk takıla takıla duraklayarak çalışıyorsa hemen acil otomatik kepenk servisi hattımız 0544 532 4204 numaralı acil kepenk servisi ekibimizi arayın.

Firmamızın kullanmış olduğu otomatik kepenk yedek parçaları 2 yıl garantilidir. Servis ekibimiz yapmış olduğu kepenk servis hizmetlerinin tamamını kayıt altında tutar ve garantili yedek parçaların takibini yapar. Firmamız aylık ve yıllık otomatik kepenk bakımı hizmeti veriyor ve kullanmakta olduğunuz otomatik kepenk’ler arıza yapmadan ve yıpranmadan sizi ve özel mülklerinizi uzun yıllar hiç arıza yapmadan güvende tutmaya devam ediyor. Firmamızdan bakım sözleşmesi yaparak siz kepenk’lerinizi koruyun kepenk’lerinizde sizi uzun yıllar arızasız korumaya ve sorunsuz çalışmaya devam etsin. Otomatik kepenkler hakkında teknik destek almak için ve bakım sözleşmesi yapmak için hemen bizi arayın

0544 532 42 04 Otomatik kepenk tamir ve destek ekibi haftanın yedi günü günün yirmi dört saati kesintisiz ve acil olarak otomatik kepenk servisi bir telefonla servis kapınızda.