Yazılar

Otomatik Kepenk Nedir?

OTOMATİK KEPENK NEDİR ?

Teknoloji nin her yeni gün hayatımızda daha çok yer kaplamasıyla birlikte internet ve bilgisayar biz tüketicilerin neredeyse tüm iş kollarındaki ürün ve ürünler hakkındaki merak edilen soruların cevaplarını bulabilmemiz de bize cevap anahtarı olmuştur.

Ames Panjur Firması olarak hem mesleğimize hemde kıymetli müşterimize verdiğimiz önem ve değerden ötürü kepenk ve panjur hakkındaki kafanızdaki sorulara en doğru cevapları verebilmek için her daim yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Otomatik kepenk nedir? Sorusu nu da yanıtlayalım.

Otomatik kepenk, elektrik motoru kuvveti ile dikme kanalları arasında dikey olarak hareket eden ve rulo şeklinde sarmal toplanan, asıl amacı güvenlikli kapama olan hareketli kapı çeşididir. Otomatik kepenk hareket komutunu kumanda alıcı kartı ile hareket sinyali gönderen verici yani uzaktan kumanda ile veyahut buton tuşları ile verilen komuta göre hareket eder. Otomatik kepenk güncel teknolojilerle geliştirilerek tam otomatik olarak üretilmektedir. Otomatik kepenkler yeni model elektronik sistemlerle opsiyonel olarak ekstra özellikler eklenerek otomatik kepenklerin özellikleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda artırılabilmektedir. Otomatik kepenk imalatı günümüzde en çok çelik otomatik kepenk, alüminyum otomatik kepenk, galvaniz otomatik kepenk olarak yaygın şekilde üretilmektedir. Otomatik kepenk kapatıp güvende tutmak istediğiniz her alanı her türlü dış etkenlerden ve izinsiz girişlerden korur.

Otomatik kepenk nedir sorusunu siz kıymetli müşterilerimizin soru ve önerileri doğrultusunda otomatik kepenk nedir sorusunu cevaplandırdık.

Otomatik kepenk sistemleri hakkında aklınıza takılan tüm sorular için

0544 532 42 04
0212 564 08 74

numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.