Otomatik Kepenk Motoru

Otomatik Kepenk Motoru

Otomatik kepenkler de kendi içerisinde ikiye ayrılırlar. Elektrikli kepenkler ve otomatik motorlu kepenkler olarak sınıflandırılan kepenkler olarak iki başlıkta incelenirler. Aslında otomatik motorlu kepenkler ve elektrikli kepenkler arasında ki tek fark, motorlu kepenklerin gücünü bir motordan alıyor olmasıdır. Bunun dışında ki özellikleri aynı olduğu gibi avantajları da en az elektrikli motorlar kadar fazladır. Çalışma sistemlerinde ufak tefek farklılıklar olsa da, bu farklar çalışma performansını etkileyen durumlar değildir, dolayısıyla önemli farklar da değildir. Genellikle dış mekanlarda kullanılan bu kepenklerin en büyük avantajı otomatik olması sebebiyle, çalıştırmak için ekstra bir güç uygulamaya gerek kalmamasıdır. Eski usül kepenkler kas gücüyle açılıp kapandıkları için hem güvenilir değillerdi hem de açma kapama işlemleri sırasında çeşitli kazalara sebep olabiliyorlardı. Günümüzde üretilen otomatik kepenk motoru sayesinde bu sorunlar tarih oldu.

Kolay Kullanım Özelliğini Çok Seveceksiniz

İstanbul gibi kalabalık bir şehirde, her gün bir çok tehlikeyle karşı karşıya kalıyoruz. Bunlardan en çok karşılaştığımız sorun ise hırsızlar. Özellikle iş yerleri, işlek caddelerde olan insanlar daha çok güvenlik ihtiyacı duymaktadır. İş yerinizde olmadığınızda başkası tarafından girilmesini önlemek istiyorsanız bunun en kalıcı ve kolay yöntemi otomatik kepenk motoru sayesinde sizin istediğiniz zamanda açılıp kapanan kepenklerdir. Sizlerde iş yerinizin, bahçenizin ya da garajınızın daha güvenli olmasını istiyorsanız, iş yerimiz ile iletişime geçerek, otomatik kepenk motoru hakkında bilgi alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Motoru Rahatlığı

Yaşam alanlarımız için en çok önem verdiğimiz konulardan biri de güvenliktir. Yaşadığımız şehir oldukça kalabalık ve gün geçtikçe dışarıdan göç alan bir şehir olduğu için kendimizi sürekli kötü niyetli insanlara karşı koruma ihtiyacı duyarız. Kepenkler ise tam bu noktada uygun fiyat avantajları da göz önünde bulundurulunca birer kurtarıcı konumuna gelirler. Darbelere oldukça dayanıklı bu sistemler günümüzde otomatik sistemlerden oluşmaktadır. Kişiye özel kodlanan uzaktan kumandalar sayesinde kolayca açılıp kapanmasını sağlarken güvenliğinizi de maksimum düzeye çıkarabilirsiniz. Otomatik kepenk motoru rahatlığını deneyimlemek isterseniz, iş yerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...